Centrul de limba engleză București continuă să se extindă rapid și este acum unul dintre cele mai mari centre din UE. Ne bucurăm de o bună reputație în România ca principal furnizor de cursuri de limbă engleză. Perfomanța operațiunilor de examene și predare a limbii engleze este înaltă la nivel de țară și avem obiective ambițioase de creștere pentru ambele operațiuni.

Postul de Teaching Centre Support Coordinator raportează la Teaching Centre Services Coordinator și face parte dintr-o echipă de 6 persoane, coordonată de Teaching Operations Manager.

Detalii

Locație București
Salariu Salariu brut 4647 RON /lună
Durată 1 an
Program de lucru Full time
Termen limită miercuri, 14 noiembrie 2018

Descrierea rolului

Responsabilități principale:

  • Asigurarea managementului zilnic al programului de internship de asistenți profesori si menținerea evidenței orelor lucrate la zi.
  • Conduce procesul de recrutare și training pentru asistenții profesori.
  • Monitorizează și evaluează performanța asistenților profesori.
  • Administrează aspectele financiare ale programului de asistenți profesori (urmărirea orelor lucrate și efectuarea plăților).
  • Oferă sprijin administrativ zilnic clienților Teaching Centre.
  • Colaborează cu asistenții profesorilor, cu profesorul coordonator pentru categoriile de vârstă Early Years și Primary și cu profesorii pentru a asigura buna desfășurare a programului de internship.

Abilități esențiale și competențe:

  • Experiență administrativă și organizatorică
  • Studii superioare
  • Vorbitor de limba română la nivel C2 și limba engleză la nivel C1.

Cum să aplici

Te rugăm să aplici accesând link-ul: Teaching Centre Support Coordinator.

Așteptăm aplicația ta până pe 14 noiembrie 2018 (23:59 GMT - ora Marii Britanii). Aplicațiile primite după această dată nu vor fi luate în considerare.

Nu acceptăm CV-uri sau alte documente pentru candidatură. Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.

Mult succes!