Căutăm Operations Officer, program de 4 ore pe zi, flexibil. Oferim o oportunitate unică de a lucra în cadrul unei organizații globale care prețuiește diversitatea. Oferim formare profesională la locul de muncă, program part-time flexibil și pachet de beneficii atractiv.

De ce să aplici?

•  Organizație și mediu de lucru unice

•  Colegi grozavi și o echipă extraordinară care te va ajuta și te va susține

•  Program de lucru part-time, flexibil

•  Oportunități de formare profesională la locul de muncă

Detalii

Locație București
Salariu 2324 RON brut
Durată Doi ani cu posibilitate de prelungire. Data de început - cât mai repede posibil.
Termen limită vineri, 28 iunie 2019

Descrierea rolului

Oferim:

•  Salariul de începul 2324 Ron brut (1400 Ron net), negociabil cu aplicantul selectat pentru această poziție

•  Abonament medical la clinică particulară

•  Al 13-lea salariu plătit anual în luna decembrie

•  Măriri salariale anuale, în funcție de performanță

•  Cursuri, examene și abonamente gratuite la bibliotecă

•  Program flexibil și posibilitatea de a lucra de acasă, ocazional

•  Posibilitatea unui contract pe perioadă nedeterminată, în funcție de performanță și de evaluările anuale

•  Bonus suplimentar la plecarea din organizație, pentru colegii care au lucrat în British Council minim 2 ani

Cerintele postului:

•  Jucător de echipă sclipitor și pasionat

•  Analitic și atent la detalii

•  Abilități de planificare și organizare

•  Utilizator avansat de Microsoft Office

•  Pasionat de cifre

Responsabilitățile principale:

•  Achiziții comerciale: crearea de numere de comandă (ordine de cumpărare) în sistem (SAP), lansarea de comenzi, participarea la selecții de oferte

•  Verificare facturi, monitorizare plăți și relația operațională cu furnizorii

•  Colectare de numerar

Cum să aplici

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, te rugam să folosești acest link jobs.britishcouncil.org/Vacancies/W/2187/0/234492/5448/operations-officer-part-time-romania și să ne trimiți aplicația până vineri, 28 iunie, ora locală 00:00. Doar candidații aflați pe lista scurtă pentru interviu vor fi contactați. CV-urile, Scrisorile de Intenție sau alte documente nu reprezintă aplicații valide și nu vor fi luate în considerare. Completați numai formularul British Council pe care îl veți regăsi accesând link-ul de mai sus.